Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a NAV felé...

Hogyan lehet a NAV felé igazolni pár hónapos külföldi munkavállalás esetén, hogy EGT tagállamban voltam biztosítva?

Figyelt kérdés
Németországban dolgoztam pár hónapot gyakornokként, azóta már vagy a 3. kört futom Budapesten a különböző hivataloknál. A kijelentkezést postai úton intéztem a fővárosi központ felé, emiatt húzódik minden. Az OEP-et valószínűleg sikerült elintézni. A NAV-nál viszont még mindig nem zárták le a kijelentkezésemet, pedig a papírokat első körben októberben postáztam, majd novemberben felszólítás alapján hiánypótlást küldtem (13T1011 nyomtatvány + külföldön kiállított nemzetközi TAJ-kártya másolata). A NAV-os hölgy szerint az E106-os nyomtatványt kell az OEP-től még kikérnem, mert anélkül a központ nem is fogja lezárni a kijelentkezést... Most olvastam utána, hogy az E106 azoknak kell, akik kiküldetésben voltak, és eközben Magyarországon voltak biztosítva. Van valakinek hasonló ügyben tapasztalata? Milyen igazolást/ nyomtatvány kell még beküldenem?

2014. jan. 11. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!