Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliai munkavállalással...

Angliai munkavállalással kapcsolatban van valakinek tapasztalata a CV Cyclone nevű céggel?

Figyelt kérdés
Angliába szeretnék menni dolgozni. A CV Cyclone nevű cég azt ajánlja, hogy bizonyos programdíj ellenében biztos munkát talál UK-ben. Van valakinek személyes tapasztalata velük? Sajnos nem túl sok információt találtam róluk a neten. Találtam ugyan 1-2 kérdést már velük kapcsolatban, de ott nem írt senki reálisan személyes tapasztalatról (legalábbis túl reklámszagúak voltak azok a hozzászólások) Sürgős válasz kellene! Előre is köszönöm.

2012. nov. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

www.euwork.hu/


itt is pénz ellenében dolgoznak, de ez nem átverés, egyik haveromat ők juttatták ki

2012. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár nem sok válasz érkezett, szeretném megosztani tapasztalataimat. Ma délutánra ütemeztünk egy skype beszélgetést az említett céggel, minősíthetetlen volt az "úriember" kommunikációs stílusa, akivel volt szerencsém beszélni. Be sem mutatkozott, de rögtön azzal kezdte, hogy kapcsoljak webkamerát (az övé természetesen nem volt bekapcsolva), méghozzá meglehetősen erőszakos és bicskanyitogató stílusban. 2 mondat után már egyértelmű volt, hogy a továbbiakban messziről el fogom kerülni őket. Ráadásul rám csapta a "telefont" miközben udvariasan próbáltam elköszönni. No comment.
2012. nov. 26. 19:38
 3/6 anonim válasza:
Velem végig teljesen korrektek voltak, udvariasak, barátságosak és nagyon hamar találtak is egy hotelt, de abban én is bizonytalan vagyok, hogy nem átverés-e. Jelét nem mutatták, hogy az lenne, de 300 font az 300 font.
2013. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A párommal együtt jelentkeztünk a cvcyclone-hoz és már 3 hónapja kint dolgozunk Angliában.

Velünk rendesek és segítőkészek voltak végig, ráadásul nagyon gyorsak is, ami párok elhelyezésénél azért szép teljesítmény.

Gyönyörű hotelbe kerültünk és a meló is jól megy, a fizetés korrekt. Nekünk ennél több nem kell.

2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most honnan lehet tudni, hogy melyik válasz őszinte és melyik nem? Az említett eu-val kezdődő céget is mindenki szidja, mert sok néven van fent (pl. távmunka, stb.).

Ezek nem mind ugyanazok? a Cyclonnal együtt?

2013. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megirtam a negativ véleményemet a cv Cyclone-rol és érdekes módon nem került fel.Figyelmet azonban felhivnam mindenkinek arra:hogy ellenőrzizze van-e cégbejegyzési száma és pontos cime kint és itthon a cégnek akivel külföldön munkát szeretne vállalni.Ha nincs az már gyanús.
2014. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!