Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AFC rajongók! Ha lenne licit,...

AFC rajongók! Ha lenne licit, megvennétek AFC Tomi pengetőjét? : )

Figyelt kérdés
nem vagyok rajongó, viszont úgy hozta a helyzet,hogy egyik bevásárlóközpontba volt koncertjuk és megszereztem Tomi pengetőjét...de nekem nem kell szóval gondoltam lehet felteszem netre licitálásra, és kíváncsi lennék, ha lenne ilyen helyzet, lenne-e rá jelentkező ,vagy felesleges lenne az egész.
2009. dec. 1. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kurv@ nagy mákod van szerintem, a sok 13 éves kiscsaj tuti kifizet érte egy kiló pénzt... :D
2009. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fizetnél se kéne...
2009. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azértmondom mert igazából vágjátok énse szeretem, nekem sem kell..csakmost minek adjam ingyen ha pénzt is kapnék érte? : D
2009. dec. 1. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan tudjuk hogy az övé? Egyébként én is inkább Tüncikével mennék az utcán kézenfogva mint hogy...

:)

2009. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
alapból benne van Tomi aláírása meg hogy anti fitness club : )
2009. dec. 1. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:
de. komolyan.minden álmom bazzeg hogy enyám legyen tomigyerek pengetője..
2009. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

oohh... én szeretem az AFC-t.*-*

azért Tomi pengetőjéért nemhiszem h fizetnék.. max 500Ft-ot.. xD

2009. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rajta van az aláírása, akkor vinni fogják, az száz! Én legfeljebb egy krematóriumba dobnám, hogy biztosan megsemmisüljön ez az emberi értelem létezését fenyegető tárgy! Vagy eladnám a hadseregnek, pusztítóbb, mint egy termonukleáris robbanás! :)
2009. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szió. Én régóta pályázok koncerteken Tomi pengetőjére,de sajna még nemsikerült megszereznem :(

Érdekelne, de egy normál pengető áránál nemhiszem h fizetnék érte többet... főleg ha még postaköltség is lenne...

2009. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát. felraktam. 2500 forintnál járunk.... :D

én nem tudom, úgy látszik valakinek megér ennyit. :)

2010. jan. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!