Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a magassar...

Mit gondoltok erről a magassarkúról? Megvennétek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az: [link] Nekem nagyon tetszik..Érdekel hogy ti mit gondoltok róla?..:D Köszönöm
2011. okt. 22. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szaladgálni jó,de ez most nyáron volt divat,jövöre már más lesz.
2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép. De ahogy az előző mondta, olyan sok embernek volt ilyen és ehhez hasonló az idei nyáron, hogy jövőre már tömegcucc lesz.
2011. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm..mentek a zöld kezek..:D De akkor is olyan szép..nem baj ha jövőre más lesz...úgyis azt hordom ami magamnak tetszik..;D..:D
2011. okt. 22. 11:57
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Mit érdekel, hogy jövőre mi lesz a divat?! ha neked tetszik hord. Én tuti megvenném és tavasztól járnák benne, mert szerintem tök jól néz ki és nem érdekel a divat. Ami tetszik azt hordom. de hát mindenki más.
2011. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DakotaDamon ***** válasza:
90%
Én idén nyáron hordtam ilyet, csak háló nincs rajta. Imádom. :) És nagyon sokan megdicsérték, suliban is. :)
2011. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kösziiii..:d..mentek a zöld kezek nektek is..:D épp azt mondom hogy nem érdekel a divat én akkor is azt hordom ami nekem tetszik..;D...köszönöm a válaszokat..imádomm..<3..:D..Ł..
2011. okt. 24. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt sokan mondják, hogy nem érdekli őket a divat. De általában a tömegcuccok olyanok, amik valamikor divatosak voltak, akkor csak ment a divat után valamikor, nem?
2011. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen persze! De ha nem lesz már divatban ez a darab akkor is hordom!..:)..Megyek a divat után persze de főként azokat a darabokat hordom ami az én stílusom és ami nekem tetszik..:D..köszi...ment a zöld kéz..:))..
2011. okt. 27. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
suliba ilyet fölvenni pfff
2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy suliba hordom??..o.O..nem kérte senki hogy itt püffögj...
2011. nov. 6. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!