Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek menő?

Hogy lehetek menő?

Figyelt kérdés
Van egy barátom ő beszélt egy menő gyerekkel a suliból és már szinte hozzám se szól mert azt mondja hogy ő menő és nem állhat szóba ilyenekkel mint én.(nem arra vagyok kíváncsi hogy mekkora bunkó stb.)Szeretném megtudni mit csináljak ahoz hogy menő legyek és szóba álljanak velem a menők is. Lécci, segítsetek sűrgős!!!

2014. jan. 12. 23:39
 1/5 anonim válasza:

A csajt azonnal hajtsd el. Ha csak a menőségért akkor szereti valaki akkor szeresse őt.

Na térjünk a lényegre: első sorban öltözködj úgy mint a "menők" viselkedj kicsit úgy hogy rossz vagy de mégsem annyira. Legyen nagy a szád, és soha de soha ne legyél papucs egy lánynál. Meg ha van kocsid akkor te vagy a király! De szerintem legyél önmagad és úgy is megtalálod azt a nőt akinek ez jön be! Ne hogy már más átalakítsa az életedet mert nem olyan vagy mint ők!

2014. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Soha nem leszel menőn ezek szerint mert gyökér vagy csak az orsi lesz menő meg esetleg a tomi
2014. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyet értek az előző kommentelővel.
2014. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyszerű.. érd el hogy a szüleid gazdagok legyenek. Akkor egyből észrevesz az összes "menő" mert mindenki a pénzre megy.
2014. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült megmaradnod egy gyászgëcinek, utolsó szarhäzinak, akinek máig a halálát kívánom az összes létező családtagjával együtt teljes szívemből, amiért a világra bsztak, vagy azért bszottt le pár pofont neked végre egyenlítésként az élet? 😃
2019. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!