Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcára fogok kerülni vagy van...

Utcára fogok kerülni vagy van megoldás?

Figyelt kérdés

1,5 hónapos kisbabámmal elhagyott az apa és nem fizet. (Bíróságon pert már elindítottam, de abból soká lesz bármi is.) Fűtésszezon végéig anyóséknál lakhatok, ám hiába jártam mindenfelé, sehol nem kapok segítséget.

Önkormányzatnál bérlakások mind foglaltak, költségtérítésest nem igényelhetek, mert túl kevés a havi bevételem. (Rendes albérletet havi nettó 72.000,- Ft-ból nem tudok bérelni, még szobát sem.

Végső kétségbeesésemben anyaotthonhoz fordultam, de telítve van, és üresedés nem várható, ha igen, egy lakásra sokan várnak, kicsi az esélye hogy valaha is kapok egyet.

Nekem nincsenek rokonaim akikhez mehetnék, így fűtésszezon végén utcára kerülök a kisbabámmal mindenképp.

Van még valamilyen szalmaszál, amibe kapaszkodhatok, amit megpróbálhatok???

Nem tudom számít-e, gödöllői vagyok. Itt a munkám, életem, mindenem, és teljesen egyedül vagyok. Anyósomékkal tárgyaltam, nincs lehetőség rá hogy tovább maradhassak márciusnál. :'(



2014. jan. 13. 14:13
 1/3 Zenon ***** válasza:
74%
Ha ennyire szorult helyzetben vagy, ne albérletben gondolkozz, hanem egy egyetlen szoba bérlésében. Legrosszabb esetben próbálj valami munkásszálló vagy szociális otthon (nem hajléktalan menedék) keresni, csak ne kerülj utcára. Fogd a költségeket a lehető legminimálisabbra, de ne koplaltasd magad, nehogy a kicsi rovására menjen. Nem szabad feladnod. Nagyon nehéz, de nem szabad. Nagyon sajnállak. De ne add fel!!
2014. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És miért hagyott el az apa?
2014. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen munkád van ?

csecsemő mellett???

2014. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!