Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Perelhető a biróság? Egy...

Perelhető a biróság? Egy megismételt eljárás kitüzésének elmulasztásában?

Figyelt kérdés
röviden. börtönben voltam perujitást kaptam az első foku biráság pedig nem tüzte ki a tárgyalást ennek 14 hónapja mi a tehendő?

2014. jan. 14. 18:04
 1/3 Agent Cooper ***** válasza:
Ha a bíróság mulasztott, akkor természetesen perelhető. De hogy valóban mulasztott-e, azt csak az ügy ismeretében lehet megítélni.
2014. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 hónapja megkaptam a perujitást ez idő alatt az első foku biróság semmit nem csinált az én ismereteim szerint max 6 hónap alatt le kellet volna zongorázni az egészet .... 14 hónapot mivel indokol ha nem eljárási hibával? nem tudom ilyen téren mennyire őszinték és valóban választ irnak -e , hogy mi történt vagy simán tusolják majd mert ezt is simán kinézem belőlük az eddig történtek tükrében!
2014. jan. 18. 11:36
 3/3 Agent Cooper ***** válasza:
Betekintést kell kérni az ügyiratba, abból minden kiderül.
2014. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!