Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kéne elkezdenem?

Gorgo 20 kérdése:

Hogy kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés
Ideje lenne már munkába állnom, de nem tudom hol kéne kezdenem. Ólvasgatom a neten az állás hírdetéseket, de csak azt látom hogy tapasztalt legyen abba a munkakörbe (pl:telemarketing). Azt nem értem hogy mindenki tapasztalattal született és senki nem volt kezdő vagy mivan. Hol lehetne egyátalán tapasztalatot szerezni ha felse vesznek mert nincs. Amugyis hülyeség ez a tapasztalatos téma mert, 1 hét alatt betudja ezeket tanulni az ember. Sőt ki nem tud komonikálni telefonon az emberekkel és értékesíteni. Ehhez szerintem nem kell tapasztalat. A szakmákba megértem hogy tapasztaltakat keresnek , de én nem szakmákat keresek hanem csak átlagos bárki megtudja csinálni melót. Leszarom hogyha kapom megin az ívet a rossz helyesírásért, de most gondoljatok bele, AKI EL B@SSZA A GÉPELÉST ÉS ELÜT PÁR GOMBOT AZ NEM AZÉRT VAN MERT A NYELVTANT NEM TUDNÁ HANEM CSAK GÉPELNI NEM TUD RENDESEN

#állás #munka #főnök #telemarketing #SZAR A VILÁG ÉS MARAD IS
2014. jan. 15. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok telemarketinges munkához nem kell tapasztalat. Szóval még nézelődj!

[link]

Másold ki a linket és nézd meg szépen.

2014. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!