Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Triumph motor és fehérnemű...

Dak11 kérdése:

A Triumph motor és fehérnemű márkának van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze! Mindkettőt élvezettel használja a viselője...


Szerinted ha azonos valaminek a neve egy másik termékkel de egész másra használják azt egymásról nevezték el?


Van egy REUMA nevű motoros alsó ruházat márkanév, talán a reuma betegségről nevezték el?

2014. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy tzr 50-est és egy csellót sem ugyan arra használok mégis mind a kettőt a Yamaha gyártja
2014. jan. 22. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is filóztam ezen. :)

A Benetton Forma-1-es csapat is a United Colors of Benetton ruházati márka a tulajdona volt.

2016. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sztem is jó a kérdés, mert én is furcsállom hogy két ennyire ismert cég uazon néven fut(hat). Mert ez csak kétféleképpen volna megmagyarázható, csakhogy mindkettőnek megvolnának a maguk kis furcsaságai:


1. egy cég. Dehát ez tényleg olyan furcsa lenne, hogy egy cégnek pont egy motorkerékpár és egy fehérneműgyártó részlege legyen. Akkor már miért nem fehérnemű és ruházat, ill. a másik felől közelítve miért nem inkább motor és autó, ahogy minden más ilyen "normális" cég csinálja? (lásd pl. BMW-t vagy a Hondát) Oké, a Yamaháról is tudni kell, hogy a motorokon kívül pl. ugye híres a szintetizátorairól is. Dehát még azok is mint termékcsoport még mindig közelebb állnak egymáshoz, mint a motor és a bugyi......


2. két cég. De itt meg az az az érthetetlen, hogy amelyik hamarabb létrejött hogy miért nem védette le a nevet??????


Amúgy nem tudom hogy melyik az igaz én sem, tehát hogy az 1-es vagy 2-es.

2019. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!