Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthető valaki hamis...

Feljelenthető valaki hamis vádaskodásért?

Figyelt kérdés
Egy illető folyton azzal vádol, hogy lefeküdtem a barátnőjével. Sok ember szemében én vagyok a szenny, meg hasonlók, h szakítottak miattam és elítélnek emiatt, pedig teljesen alaptalan a dolog. Lehet, ill érdemes ilyen esetben feljelentést tenni becsületsértés, vagy hasonló jogcímen?
2014. jan. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
eppenseggel lehetseges, de mivel nem ujsagban jelentette meg, hanem csak szoban terjeszti, nem nagyon fognak vele foglalkozni.
2014. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ragalmazasnak hivjak

de ez amolyaan bulvar fele dolog... az emberek maganeleti dolgaival altalaban nem torodik a rendorseg vagy a birosag, szoval amig nem kezd komllyodni a helyzet, addig nem erdemes hozzajuk fordulni

2014. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, erre voltam kíváncsi. Tehát teljesen felesleges hatósághoz fordulni.
2014. jan. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!