Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Higgyek-e neki, vagy sem?...

Higgyek-e neki, vagy sem? Fiúk, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátom 19/F, én 15/L.

2 hónapja járunk egyutt, ez az ido alatt eléggé beleszerettem.

Viszont az egyik évfolyamtársam (15/L) (a barátom is ismeri, régen "kavargattak") amikor megtudta, hogy járunk, olyanokat kérdezgetett tolem, hogy bírom-e a sráccal, nem idegesít-e..stb. Már nagyon idegesít, hogy sose száll le rólam, amióta megtudta, hogy járunk egyfolytában cikiz, és rólam pletykázik a hátam mogott. Elegem van belole.

A barátomnak is mondtam, és azt mondta, hogy kb. 1 éve a csaj rá volt szállva, nem hagyta békén, de a barátom akkor nem akart tole semmit.

Nagyon aggódom, hogy kavarnak a hátam mogott vagy ilyesmi.

A barátom azt mondja, hogy szeret engem és ossze szeretne velem koltozni majd jovore..

De félek, hogy csak hazudozik nekem..


Kérlek segítsetek srácok.! Fontos lenne.! Koszi.!



2014. jan. 20. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

hát elsőként az összeköltözést hanyagoljátok még pár évig.. előbb fejezd be a sulit


a leírásodból ítélve a csaj csak hisztizik, a pasidnak meg semmi köze az egészhez:D

kérdezd meg a csajtól csak annyit, hogy "mi bajod velem?" vagy "mi bajod velünk?" illetve "mit akarsz?"

2014. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nagyon elegem van a csajból, barátom szerint csak féltéjeny ránk..
2014. jan. 20. 20:27
 3/4 anonim válasza:
Lány vagyok,de ismerős a helyzet.A leírtakből a csaj féltékeny,és azon sem lepődnék meg ha nem lennétek olyan jóban.Ha nem vagytok jó kapcsolatban lehet zavarja,hogy az "ellensége" boldog,ha viszont jóban vagytok féltékeny.A fiú szerintem téged szeret,és az is aranyos,hogy az összeköltözés tervezitek(bár ezt én is korainak találom).
2014. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eleinte kozombos volt a csaj, amíg megtudta, hogy járunk a sráccal...attól kezdve egy gyokér velem és folyton hallom, hogy a hátam mogott súgdolózik másokkal, legvalószinubben rólam/rólunk.
2014. jan. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!