Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények és Evolucionisták...

Keresztények és Evolucionisták! Mit gondoltok erről az előadásról? MIBEN HIGGYEK?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


Én miután megnéztem teljesen ledöbbentem. MIBEN HIGGYEK? Az iskolákban az evolúciót tanították nekem, most megnéztem ezt a videót és mivel érdekelt, gondoltam megnézem a többi részét is, hátha találok valami hibát az előadásában, de egyszerűen nincs!! Utána néztem az interneten és könyvekben azokról, amiket állít ez az ember és csak igazakat szól. De akkor még is miért tanítják azt az iskolákban, hogy a semmi felrobbant, és a semmiből lett minden, amikor nincs is rá bizonyíték, viszont a 6 napos teremtésről tele van az egész Föld csupa bizonyítékokkal!


Ti mit gondoltok erről?


(komoly válaszokat ha lehet és nagyon kérek mindenkit, hogy mielőtt írna, előtte nézze meg a videót végig! csak olyanoktól szeretnék véleményt hallani aki megnézte)


A válaszokat előre is köszönöm!! Nagyon fontos ez nekem.


2013. márc. 18. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
64%

Az a videó(sorozat) egy hulladék, más sincs benne, csak hiba.

Bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

Itt egy hívő katolikus cincálja szét.

2013. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
62%

Na megláttam a címet: Kent Hovind. Gyorsan be is zártam mielőtt kék halált kapok.


De a kedvedért random beletekertem.


48. perc. A paráznaságot a válások növekedésével hozza párhuzamba. Nem tudom ennek mi köze van a föld korához de mivel véletlenszerű volt ezért biztos van valami.


14. perc reklám a teremtés parknak. Fantasztikus.


1:05. A Föld azért nem lehet milliárd éves mert a Biblia azt állítja. Ez olyan mintha azt mondanád,hogy az emberek nem halnak ki rövid időn belül mert a Mass Effect 2183-ban játszódik.


Ennyi elég is sokat röhögtem.

2013. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
73%
"Keresztények és Evolucionisták!" Ja és ez nem két ellentétes fogalom.
2013. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
63%
Aki Kent Hovindot komolyan veszi az egy ostoba majompofa.
2013. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 Vree ***** válasza:
85%
Uramisten, nem hittem volna hogy valaha megélem hogy pont Kent Hovindra mondja valaki hogy 'ebben nem lehet hibát találni'. Hiszen CSAk hibát állít. (És ez többnyire a keresztények véleménye is.)
2013. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
91%
Geográfusként képzelheted mit érzetem mikor kijelentette: A kontinensek partvonalainak hasonlósága puszta véletlen...
2013. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 anonim ***** válasza:
25%

Nincs benne hiba, de ne hidd, hogy egy ateista ezt bevallja.

Én most az ÉRTEM mozgalom videóit nézem. Magyar tudósok az értelmes tervezettségről . Az itteni lelkes darwinisták őket is lenézik, ne aggódj. Azt hiszik, ha elvégezték a 8 általánost és tanulták biológiából, akkor máris okosabbak ezeknél az embereknél.

Szánd őket, mást nem lehet tenni.

2013. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
90%

Én hívő vagyok de ekkora nagy marhasággal még életemben nem találkoztam. Azt mondja 10:38-nál: Laboratóriumi vizsgálatok szerint az agyat nem is igen használják 18-20 éves kor előt!!


Na itt kapcsoltam ki ezt a f*st. Aki meg benyeli, az csakis őt minősíti, kb ugyan ezen a szinten van mint ez a pasas: amőba.

2013. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim válasza:
81%

A videót már minősítették az előttem szólók. Én Böjte Csabát idézem (gondolom ő elég keresztény mindenki számára). Isten időtlen. Gyönyörű rendszert alkotott, a természet maga tökéletes. Csodálatos arra gondolni, hogy már az ősrobbanáskor belehelyezte a világba mindazt amiből az ember lett. Ahogyan egy apró magból kifejlődik a terebélyes fa, ahogy két sejtből ember válik..

És egy magyar tudós írta egy katolikus lapban, hogy számára jóval elfogadhatóbb, hogy az evolúció Isten tökéletes eszköze, mint hogy, Isten néha rájön, hogy rosszat alkotott és eltörli azt.

Mindkettőnek csak a lényegét írtam, fejből, nem pontos idézetek.

2013. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
91%

Kedves válaszom, itt néhány "darwinistának" tudományos fokozata van biológiából.


Az ÉRTEM csapat mit tud felmutatni:


Tasi István kulturális antropológus

Farkas Ferenc vegyészmérnök

Jeszenszky Ferenc a hivatalnokként nyugdíjba ment fizikus

Mérő Mátyás közgazdász


Ezek aztán komoly tudósok.

2013. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!