Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokat fogytam betegség...

Nagyon sokat fogytam betegség miatt, és még mindig nincs étvágyam. Eleve vékony testalkatom van, de mégis formás. Most 54 kg-ról lefogytam 48ra, és szörnyen meglátszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 napig voltam beteg. Ez alatt az idő alatt annyit ettem, hogy épp hogy csak nem kerültem kórházba. Nagyon nehezen hízok, akár úgyis mondhatnám kellett egy év mire elértem hogy ha már vékony vagyok, akkor ne legyek már deszka. De most egyszerűen annyit fogytam, hogy szörnyen látszik a lábamon.. Gőzöm sincs, hogy mit kéne ennem. mert hiába kezdek én el edzeni meg ilyenek.. először híznom kéne minimum 51-52 kgra :| de nagyonnagyon nehezen hízok.. szóval akármennyit eszek, nem igazán segít.. Mit tanácsoltok? Mi az az étel amitől esetleg jobban híznék? Már az sem érdekel ha igen egészségtelen, mert nagyon rosszul érzem így magam a bőrömben! Még nem bírok sokat enni, nem nagyon van étvágyam, de gondolom ez majd helyreáll megint.:)
2014. jan. 22. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először pótold a vitaminokat, ásványi anyagokat és a folyadékot. Ha már regenerálódott a szervezeted, hamar visszajön az a pár kg, főleg, hogy ilyenkor nem zsírból veszítesz, hanem folyadékból.
2014. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!