Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért alszik ilyen sokat a...

Miért alszik ilyen sokat a lányom?

Figyelt kérdés
16éves lesz, de ha tehetné egész nap aludna. Lefekszik hajnal 1kor, felkel 6 órakor, elmegy iskolába.A tanárok is panaszkodnak rá, mert általában végig alszik akár egy órát is. Aztán hazajön 4 órakor, lefekszik aludni, majd felkel este 6-7kor és előröl kezdődik minden. Próbáltuk azt is, hogy hamarabb alszik el, de ugyan olyan minden.
2014. jan. 22. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán azért mert kamasz! Kamasz koromban bármennyit tudtam volna aludni. Én is aludtam a suliban. Ahogy idősebb lesz majd kinövi. Most már van hogy felkelek reggel ha nem kell menni melózni akkor is és ha egész nap fekszek akkor is csak keveset tudok aludni.
2014. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán mert túl sokáig marad fent?? Figyel 17 vagyok és fiu 7-8 óra alvás szokott lenni de van amikor matekon a tételek közt én is bealszom. Nem alszik eleget. Nem 1 kor kell kikapcsolni a gépet. Ha már elhaladta azt a pontot ahol a legjobban lehet aludni már nem is fog jót szunyálni :)
2014. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!