Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 3 éves, normál étkezésü...

Lányom 3 éves, normál étkezésü sok gyümit tejterméket eszik iszik. Kérdésem csupán annyi a karikás szem mire utal? Mit adjak neki? jol alszik nem nyugtalan éjjel se mozgékony söt nagyon is pörög néha

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem vashiány, vagy, de ezt csak nagyon gáz esetben írom, hogy a szív vérellátása rossz...

Én adnék neki piros gyümiket, tehát áfonya, szeder, most van a piacon mindkettő!!!, májat heti 1-2x ha megeszi, amúgy meg elvinném a dokihoz mindenképp.

2013. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni, vashiány. Mióta a Robokid vastartalmú szirupot issza a lányom már nem olyan sápadt és nm karikás a szeme.
2013. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iszik elég folyadékot?Én magamról tudom ha rohanós a napom kevés folyadékot iszok karikásabb a szemem.
2013. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!