Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megmagyarazna nekem mi...

Valaki megmagyarazna nekem mi ez az egesz? Bocs ha kicsit hosszu

Figyelt kérdés

Az egyik baratom es en mostanaban nagyon nem viseljuk el egymast. 4 honapja volt egy szerelmi haromszog, amikor mintketten ugyanazt a csajt szerettuk, de a csaj vegul mindkettonket dobott (a baratomat elkuldte a p*csaba, nekem meg csak megmondta, hogy nem szeretne es ezzel letisztaztuk); es utanna megbeszeltuk, hogy tobb ilyet nem csinalunk es utanna egy honapig minden okes volt, majd 2 honappal ezelott elkezdett flegma lenni, meg egy bunko paraszt stilust vett fel. Azota nem tudok vele normalisan kommunikalni es ez zavar nagyon. Normalisan kerdezek tole vmit, erre o vagyy nem valaszol vagy hulyeseget mond ra. Van olyan is, hogy 10 szer kell megkerdeznem tole u.azt, es ramnez, majd nem mond semmit. Maskor meg normalis (egy egy nap hetente), es mikor megkerdeztem mi baja, nem mondott ra semmit, vagy annyit mondott, hogy mashol jarnak a gondolatai (de ennyiszer jarnak mashol?). Nagyon zavar, nekem azt is mondta, hogy mikor a csaj elkuldte, nem zavarta, es mondta nekem, hogy menjek ra en mert neki mar nem kell. De a lenyeg hogy nem tok vele normalisan beszelni, mert vagy nem reagal a kerdeseimre, vagy hulye valaszt ad...jah meg sokszor belekot a stilusomba, hogy minek viselek borkabatot, meg minek van tepett hajam stb.


normalis valaszokat varnek, es nemi segitseget hogy mit tegyek. Probaltam szep szoval is tobbszor, kicsit durvabban is, el is kerultem egy ideig, de nem sikerult...mit kene csinalnom, mi ez az egesz?


2014. jan. 22. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki így konkrétan, kérdezz rá! Mi nem tudunk erre mit mondani, mert nem ismerjük a körülményeket, csak amiket te itt leírtál, ezek alapján szerintem nincs oka haragra, tehát gondolom, valami más baja van. Vagy ki tudja.. az a legtisztább, ha rákérdezel, ha meg nem válaszol, akkor hagyod a fenébe, nem vagy köteles elviselni a folytonos bunkózást. Ha igaz barátod lenne, megmondaná, hogy mi a baja, de így kb csak az agyát játssza, tehát én a helyedben már nem is foglalkoznék vele.
2014. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!