Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná ezt nekem valaki? Elképesztő. Kicsit hosszú de. Légyszi.

Figyelt kérdés
Az még oké, hogy a barátom lemondja a mai talt, mert túlórázni kell neki melóba, majd jön holnap, megértettem. Állítólag egész délután nyomja a szunyát, mert hogy egész éjjel meló. De hogy miért nem tud dobni egy smst, felhívni esetleg mielőtt beérne melóba? Ilyen még nem volt... Persze felhívtam, beszéltünk, veszekedtünk, most én vagyok a hisztis, és mi van ha most egyszer én hívtam fel? Persze ő NEM TUDJA mért nem hívott, de szeret tiszta szívéből, ne kezdjem a hülyeséget, leteszi mert megjött az autóbusz és ennyi. Soha életébe nem mondott olyant, hogy szeret tiszta szívből... Ez akkor most mi? Tutira megcsal de nagyonbrutálul vagy én vagyok paranoiás?
2013. jan. 12. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-an vagytok már a kapcsolatba.Ezt veheted 1000%-ra.
2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

nem kérünk a hisztidből.

nem ismerjük a körülményeket, ergo nyilatkozni sem tudunk.

2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jöhet pozitív, negatív, kiváncsi vagyok a véleményekre DE kérlek normális válaszokat írjatok.
2013. jan. 12. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:

ha máskor nem volt ilyen lehet hogy tényleg fáradt és hisztis volt,lehet hogy valamiért ideges de ő akarja megoldani

várj amíg hív

2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "paranoiás" vagy, nem tudom. Előfordulhat, hogy a barátod nem tudott hívni/írni, amikor megérkezett, mert feltartotta valaki, lemerült a telefonja stb. De lehet, hogy egyszerűen csak nem akar állandóan a nyakadon lógni. Hogy eddig miért nem mondta, hogy tiszta szívből szeret? A jó ég tudja. Egyszer mindent el kell kezdeni, ő talán most kezdte el. Vagy azért mondta most, hogy megnyugtasson téged, és bizonyítani próbálta, hogy tényleg szeret, ezért fogalmazott "különlegesebben". Ezerféle variáció lehet, szerintem egyszer nyugodt hangulatban üljetek le megbeszélni a dolgaitokat.
2013. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet h én vagyok az ertetlen, de azert miert kell smst kóüldeni h megerkezett a melóba?
2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az... de hogy beszéltünk volna pár szót mielőtt bemegy. Nem beszéltünk dél óta...
2013. jan. 12. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyu,lehet,hogy elég nyomás az most rajta,hogy bent kell lenni.és plusszba nm akar még drótot leadni,hogy beért ,mert ez egy ilyen szabadsági faktor.Én tudom, nálunk egyszer volt ilyen,hogy éjfélkor is be kellett menni,egy egész hétvégét non-stop végignyomtunk,és nagyon megváltoztam,kiborultam,elfáradtam.1 hétvége alatt.

Türelem, ha megy hozzád legyél vele kedves,simi,masszír.És figyelj.Várj,mi esz a folytatása az elkövetkező hetekben.Szerintem semmi nincs.

2013. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hanariko ***** válasza:
54%
Hűha, nem beszéltetek dél óta... képzeld valaki van hogy két egész napig nem beszél a párjával, mert mondjuk suli van, munka van, vagy más egyéni elfoglaltság. Nem kell egymás nyakán lógni.
2013. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, várom a további véleményeket.
2013. jan. 12. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!