Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok egy jó és olcsó...

E1D1E kérdése:

Hol találok egy jó és olcsó USA-Magyarország közötti futárszolgálatot?

Figyelt kérdés

Van egy amerikai online sportszerbolt ahonnan szerettem volna egy eszközt vásárolni mert ott negyede anyiba került, de a saját futárjuk az eszközz árával együt $640.70-ért szálítaná le nekem ami így drágábbra jön ki mint az itthoni ára.

Van valakinek egy jó ötlete erre, hogy ott is vegyem de olcsón is szálítassam.


(még abban is benne vagyok, hogy ha valaki megy most ki és ott megveszi nekem az ezközt és hazahozza -> de ez tényleg egy végső megoldás)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már ezt-azt az USAból, és volt, hogy ismerős hozta haza, de azért többnyire ez nem opció, és marad az USPS. Azért ekkora távolságot szállítani nem olcsó, ezt vedd figyelembe. Megkérdezhetem mekkora a csomag és mennyit számolnának el szállításért? Vagy az adatok, amiket mondtál, megbízhatóak?

640.7 végösszeg drágább, mint az itthoni, tehát itthon mondjuk 600. Az ottani negyed annyiba kerül, mint az itthoni, tehát 150. A szállítás tehát 500? Az tényleg jó sok.

2014. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az MBS oldalán néztm ki egy mountainboardot és hozzá egy fék szettet. :

[link] ->

Deszka : [link] ,

Fék : [link]

amik náluk öszesítve enyik lettek :

Subtotal $239.90

Tax $9.36

+

Grand Total $249.26


Aztán terveztettem vele egy kiszálítással együtti öszeget ami ez lett :

Federal Express $640.70


Persze tudom, hogy nem olcsó a szálítás de ez nekem kicsit soknak tűnt.

(a deszka konkrétan európában nincs is forgalomban)

2014. jan. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!