Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrség vissza utasította...

A rendőrség vissza utasította a feljelentést van ilyen? A többi lent kérlek olvassátok el mert nem értem hogy miért utasították vissza . Mikor azt mondák mikor kihallgattak hogy vissza szerzik a pénzt. Stb

Figyelt kérdés
sztori: Vettem egy Tabletpc-t 6000ft ért amiről tudtam hogy nem jó a töltője megvettem és megbeszéltem a sráccal hogy ha mégsem kell még aznap szóljak neki és vissza veszi. Haza hoztam szereztem hozzá töltőt és nem kapcsolt be. Nem csak a töltővel volt gond . Próbáltam hívni a srácot de nem lehetett letiltotta a számomat és az összes számot letiltotta amin hívtam. Facebookról is letiltott. Ezek után elmentem a rendőrségre feljelentést tenni ahol azt mondták vissza szerzik a pénzt 1 hét után azaz ma kaptam egy levelet hogy a rendőrség vissza utasították a feljelentést. Ez most azt jelenti hogy van egy jó ismerőse a rendőrségen? Vagy ha én is eladom 6000 ft ért nem lesz belőle semmi? Ez felháborító!
2014. jan. 24. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így nulla. Ha hivatalos levelet kapsz a rendőrségtől, abban lesz indoklás is, ráadásul értelmesen le is írják mi történt és mit tehetsz még.


Arról nem beszélve, ohgy soha nem fognak olyat mondani, hogy "vissza szerzik a pénzt 1 hét után".


Vagy másold be a levelet, amit kaptál, vagy ne várj értelmes válaszokat.


A te stílusod is felháborító.

2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az én stílusom miért is felháborító elmondanád ??
2014. jan. 24. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert elvárod, hogy haragudjunk a szemét, korrupt rendőrökre, de nem mutatsz bizonyítékot arra vonatkozólag, hogy tényleg hibáztak volna. Anélkül pedig elég nehezen hihető, amit állítasz.
2014. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudatosan cselekedtél, megvetted a szemetet, ezért nem is nagyon ugrálnék a helyedben. Aki eladta neked az is tudta hogy szart árul, tehát nem véletlen nem fogod mégegyszer meglátni, sőt a pénzedet sem fogod visszakapni. Egyébként csak annyit az egészhez, hogy ha nem működik és még olcsó is az csak szar lehet. Igy árulnak benzinkutaknál telefonokat, ami újnak tünik még számla is van hozzá hamisítva. EZT BENYALTAD. Tanulópénz. A rendőrségen nem fogsz sokra menni a történeteddel.
2014. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4, szerencsére tévedésben vagy. Ha úgy történt, ahogy a kérdező állítja, akkor bizony csalás történt, feljelentés esetén a rendőrségnek kutya kötelessége foglalkozni vele.


Ezért is nem értem, hogy mi a gond. Több mint gyanús, hogy a kérdező nem teljesen úgy adja elő a dolgot, ahogy az megtörtént.

2014. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt van a levél még csak most olvastam el. és azt írták hogy : A feljelentő sérelmére okozott kár 7.000 ft amely a bűncselekményi 50.000 ft értékhatárt nem éri el. Ezért nem viszik tovább az ügyet ??

ezek szerint ha bármi szart eladok a neten és nem éri el az 50.000 ft-ot nem lesz belőle semmi? nem értem :S

2014. jan. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!