Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ütés hol fáj a legjobban?...

Az ütés hol fáj a legjobban? Egy támadás esetén melyik az a legmegfelelőb pont ahovba ütni kell önvédelem céljánól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha fiú akkor egy jó nagyot odarúgsz a zacsijába és egy párszor megismétled. Beszaladsz pl. egy boltba és mivel hogy ott többen vannak, nagyobb az erő. Ott hívhatod a zsarukat!
2014. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi, de pl sötétben késsel megtámad valaki és pl elkapom a kezét amelyikben a kés van és akkor a másik kezemmel arcon vagy hasba üssem? Fiú vagyok szóval nem valami férfias a zacsin rugás :)
2014. jan. 27. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha csaj az illető akkor a sípcsontját és a gyomrát célozd meg, miközben az mellét (különösen a bimbóján) nyomod, vered.
2014. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem izmos, nagydarab, kövér a támadó, akkor a hüvelykujjaddal, mintha ökölbe lenne szorítva a kezed nyomsz egy sorozatot a bordákra és a mellkasra. Elég kis erővel is elég komoly fájdalmat lehet okozni.
2014. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben, fegyencedzésezek szóval érzem hogy erősebb vagyok, akkor ha tamadás ér ez lesz az első, köszi :)
2014. jan. 27. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
a tök
2014. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A 22:01-hez még azt tenném hozzá hogy gyomorszájba rugd, ha rugsz! :)
2014. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfias a tökön rúgás? Bas..zki, te még sosem voltál éles helyzetben, amikor az életedet is félthetted. Remélem a valóságban, éles helyzetben már nem így gondolkodnál, mert akik ilyen "nemes lelkűek", mint te és nem a józan eszükkel gondolkoznak, azok meghalnak. Remélem a valóságban azért neked is játszana a tökön rúgás.
2014. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az adott pillanatban ahol szabad felületet találsz oda azonnal üs.pl:torok,orr,állcsúcs,állkapocs,halánték.És ha meg van az első ütés ne állj le és ne szaladj el,hanem azonnal tegyél rá még vagy 2 három ütést az orr az egyik legjobb és fájdalmat okozó célpont.És a lényeg te üss először határozott irányított keményet,ha betalál az ütésed abból fel kell állni a támadónak.Én sokat verekedtem már "éles helyzetben" a rúgást azt azért nem ajánlom,mert aki megtámad az úgyis elbízza magát és a közeledben dumál(ütőtávon belül)Tehát a lényeg te ad az elsőt és kemény határozott célzott ütést vigyél be és ha nem megy le az elsőtől rögtön mehet rá még egy pár,itt már ha tudsz és jó a lábad akkor rúghatsz is,de én feleslegesnek tartom.Keményen állba,orrba,halántékon,bordáira támadj.
2014. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mindenképpen a fej a leg sebezhetőbb. A gyomorszájrúgás jó arra, hogy távolabbra kerülsz tőle, időt nyersz. A hererúgás csak akkor jön be ha nem számít rá. Nagyon jó még a térd rúgás oldalról vagy szemből. Tutira egy helyben marad. De a legjobb ha elmenekülsz, ki tudja hányan figyelnek a háttérből és egyből ott teremnek.
2014. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!