Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most őszintén! Hol ismerkedjen...

Most őszintén! Hol ismerkedjen meg új emberekkel valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy egy csomóan vannak még így, de aki olyan helyen lakik mint például én az nem tudom, hogy talál új ismeretségeket. Nem falu ugyan, de nagyon gázos a helyzet. Itt már csak az iskolások, a nyugdíjasok, meg a fekete sereg van. Sehol senki hétvégén se, barátok mindenfelé messzebb, helyek ahol van valami élet meg normális emberek nuku. A munkahelyet meg az internetet kivéve nem is marad más. Nincsenek közösségek, értelem képzések, a városban nagy ritkán valami rendezvény. Egyedül meg nem is jó eljárkálni sehová. Akik hasonló helyzetben vannak mégis mit csinálnak? Egyenlőre per pillanat még nem tudok elmenni, de már folyamatban van a dolog.
2014. jan. 28. 18:16
 1/1 Grim13 ***** válasza:
marad a munkahely ott lehet barátkozni ha nem akkor szerintem csak a költözés segít
2014. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!