Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na jó most lett elegem kicsit...

Na jó most lett elegem kicsit be is vagyok rúgva, de ilyenkor mindig kijönnek az érzelmeim. Öngyilkos lett a tavaly otthonától elkóborolt volt debreceni iskolaigazgató. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből, nem is tudom itt leírni mit érzek. Szóval adott egy ország, ami nem is lenne olyan szar, de mégis az. Az emberek meg a halálba menekülnek a problémáik elől. Nem érdekel akik azt mondják, hogy ez gyávaság, mert ti nem tudjátok milyen az, amikor el vagy adósodva teljesen és nincs kiút.

#pénz #magyar. hitel
2014. jan. 28. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Hogy mit gondolok? Leszarom. Problémája volt? És ennyi megoldást tudott rá találni? Nem gyáva az ilyen, hanem ostoba.


Lehet lepontozni, de mocskosul nem tud érdekelni, hogy más nyafog meg siránkozik, ahelyett, hogy tenne valamit a saját érdekében.


Én is voltam lent, én is ugorhattam volna a vonat elé, de inkább más megoldást kerestem. Most pedig köszönöm, jól vagyok.


Nem bátorság vagy gyávaság kérdése az öngyilkosságba menekülés. Egyszerű ostobaság...

2014. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ez a 14, par bulit kiveve, minden teren szivat, mas miatt kb 200 at ki kell fizetni, auto tonkre ment, koltoznek, de nem akar osszejonni, de h ongyi legyek meg se fordult :)
2014. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na pont te nem érdekelsz kedves előző válaszoló
2014. jan. 29. 00:34
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint nem te második hanem első!
2014. jan. 29. 00:34
 5/5 A kérdező kommentje:

második válaszoló!: ne is forduljon meg a fejedben! nem ér annyit!

csak már tényleg néha kivagyok, hogy a politikusaink mit össze nem hazudoznak... elegem van az egészből, tényleg ki vagyok. főleg most ittam egy kicsit mert azt hittemígy könnyebb de megláttam ezt a hírt, hogy öngyilkos lett a volt debreceni igazgazó, és sírhatnékom van.

2014. jan. 29. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!