Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom így ezt a világot?

Csak én látom így ezt a világot?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok 15/f de minél több embert ismerek meg annál romlottabbnak látom az egész társadalmat .Egyszerűen kiámrátító h idáig fajult az emberiség, rosz felé halad ezaz egész.Tudom h mindenki változik de enyire? A rendes, kedves emberekből egy számomra hányingert okozó önző, önközpontú, beképzelt, semmivel/renkivel nem foglalkozó szinte már nem e világi "lényeké" változnak.A lányokat a bunkó, flegma fiúk.A fiúkat meg ezek a félre nevelt "nők" akik tudják h vonzóak és ezt aljas, gerinctelen módon ki is tudják használniÍgy sztem az egész világ a saját vesztébe rohan.Miért terelődik erre ez a társadalom?:( (előre is elnézést a helyes írási hibákért)

2014. jan. 29. 14:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!