Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okból kérjek pénzt?

Gorgo 20 kérdése:

Milyen okból kérjek pénzt?

Figyelt kérdés

Most semmi nem számít, nem érdekel ha valaki le fújol

a lényeg hogy ki kéne találni valamilyen kifogást hogy miért kérnék 2000 forintot anyámtól.. Amiket ellőttem az elmúlt napokban, "csajt elviszem moziba, megyek kajálni valahova, stb ezeken kívül kéne valami. Nem oktatást kérek tisztában vagyok vele hogy milyne ember vagyok és nem érdekel ,nem hiszem hogy én lennék 2014 legnagyobb bűnözője. Aki olt természetesen visszaugatok... ezért . CSak épkézláb ötletek érdekelnek.



#kifogás #pénz&sarm berényi #pénzlérés #napolás csak ma ne #csak 5 perc múlva ... anyátokat...
2014. jan. 29. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tippem az, hogy mond meg neki, mire kell.
2014. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Tételezzük fel, hogy 16 vagy és cigire kell. Ez esetben ne mondd el az igazat. Mondd, hogy virágot veszel a csajnak vagy megint elmentek valahova, mert jól éreztetétek magatokat.

Amennyiben 19-20 éves vagy és úgy kell valamire ( óvszer / cigi / ital ) mondd el nyugodtan. De azért ne mindig, néha hazudj, hogy ne ilyennek tűnj, és amúgy ha megosztod ezeket, akkor sokat segítesz ( kor, mire kell, nem, bár a beszéd stílusodból ítélve fiú vagy ).

2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!