Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellógtam a sulit. Mit csinálja...

Ellógtam a sulit. Mit csináljak hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Nem mentem suliba mert azt mondtam, hogy nem állt meg a busz és anyum most bement a buszállomásra. Mit csináljak hogy ne bukjak le?

2014. jan. 31. 15:52
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Ezt már bebuktad. Ott megtudja, hogy a busz megállt, max te nem szálltál le. Megkapod a magadét és minden megy tovább.
2014. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valld be az igazat vagy mond meg,hogy rosszul voltal es nem mertel neki szolni
2014. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ismerd be, nem is értem, miért hagytad, hogy anyud elmenjen reklamálni, már akkor megmondhattad volna neki, hogy ne kelljen fáradnia. És szerintem eléggé dühös lesz, úgyhogy próbáld neki mutatni, hogy szégyelled magad, és ígérd meg, hogy többet nem teszel ilyet.
2014. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és ezért még ki is rúghatják a sofőrt... Úgyhogy ezzel most anyud hülyét csinál magából, és a sofőrt is bajba keverted. Gratulálok -.-
2014. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem oltásokat hanem válaszokat kértem!
2014. jan. 31. 16:24
 6/8 Weilheim válasza:
39%
választ akarsz? Remélem, mikor anyád hazajön több füled lesz, mint fogad te nyomorult.
2014. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy iskoladidőben közlekedő járatra nem egy ember szokott felszállni, na meg jegyet is szinte minden megállóban (megállkóddal) ad ki a sofőr, így a lebukás szinte biztos!

Na de már túl vagy rajta 3 hete.

2014. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem mentem suliba mert azt mondtam, hogy nem állt meg a busz és anyum most bement a buszállomásra. "


Állíthatod továbbra is, hogy nem állt meg, és megtéveszti a munkaadóit a sofőr, esetleg még barátodat is be tudod szervezni, hogy védje az álláspontodat, de talán jobb, ha ennek a hazugság spirálnak véget vetsz.

2014. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!