Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sakura Trick tudtok ilyen animét?

Sakura Trick tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés
ami hasonlít csak nem yaoi és nem yuri hanem heteroban mert nagyon tetszik csak (értitek szerintem hogy mi a bajom)
2014. febr. 1. 00:32
 1/9 A kérdező kommentje:
1 fiu 1 lány vagy pedig hárem köszi :)
2014. febr. 1. 00:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy van. Romantikus anime van, de ilyen hangvételűvel mint ez még nem találkoztam.
2014. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld a Wagnaria!!-t, Renai Lab, Karin habár ezekben nincs annyi intimitás, de van egy kis romantika itt-ott.

Danshi Koukousei no Nichijou - is javaslom. Itt van egy csaj aki egy kicsit zakkant, és reménykedik egy romantikus találkozásban. Nem sokat szerepel. Azt hiszem az egész sorozatban összesen 10 percet szerepel, és a sorozat 12 vagy 13 részes, és minden rész 25 perces, de szerintem megéri megnézni, mert kiröhögöd a beleidet is miközben nézed.

2014. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ilyet nem találsz, mert egy lány nem áll le ugyanígy smárolni egy fiúval, mert az egy jó nagy r*banc lenne XD..
2014. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legyen benne sok intim jelenet
2014. febr. 1. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Keresgélj a hentai kategóriában, azokban van intimitás.

.....

2014. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de azoknak nincs jó történetük vagy nincs ís ha meg van akkor az rövid

és 3. igaz eléggé XD de azért szerintem egy lányt se kezd el csak úgy csókolgatni vagy ha igen azt megnézném :D

2014. márc. 22. 21:17
 8/9 Layla-chan válasza:

Kedvenc hentaim a Hatsu Inu, aranyos a főszereplő, és története is van! :3 Kétszer két részes OVA~

Van még ami nem csap át hentaiba, és egy érdekes ecchi, a Green Green~ Azt is imádtam, sokat lehet rajta szakadni, és a szerelmi szálnak fontos szerepe van~

2014. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
AZ 1. LÁTTAM A MÁSODIKAT PEDIG NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM :)
2014. ápr. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!