Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a probléma?

Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és fiú, de fájdalmasan szeretnék már most egy saját gyereket, egyet magamból, akiért mindent megtehetek. Minden egyes párt irigyelek, akinek gyereke lett, lesz és lehet, mert nekem sajnos soha nem lesz. Nemrég szült a nagynéném, és imádom a kicsit, legszívesebben állandóan vele lennék. Alig várom, hogy a nővérem szüljön, és tovább vigye a családunk vonalát, bár ő még nem nagyon akarja, én viszont már túlzottan is akarok egy gyereket. Menjek el pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez? Nem értem, mi történik velem.

2014. febr. 1. 01:29
 1/6 anonim válasza:

Egyszerűen csak szereted a gyerekeket!

Amiért neked nem lehet még jobban vágysz rá!

2014. febr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért írod, hogy neked nem lesz soha?
2014. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg miért nem lehet gyereked?

Nemi gondod van? Nem jó a fegyver?

Csúnya vagy? :D na jó ezt azért kétlem :D

Esetleg meleg vagy?

Bocs de érdekel hogy miért :D

2014. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó... talán
2014. febr. 2. 00:02
 5/6 Miss Huuuha válasza:
Attól még lehet gyereked, fogadj örökbe :D egyébként szerintem inkább jó mint rossz a gyerekek iránti rajongásod
2014. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg örökbe lehet fogadni gyereket. Nem tudom hogy Magyarországon a melegek örökbe fogadhatnak gyereket de szerintem igen :) sok sikert ha úgy döntesz hogy ez lesz :)
2014. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!