Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem be a fültágítót?

Hogyan tegyem be a fültágítót?

Figyelt kérdés
Van benne egy tollbetét, 2 mm.. Tegnap vettem egy szilikon fültágítót ami 3 mm és nem tudom berakni, Hogyan tegyem be a fülembe?
2014. febr. 1. 08:40
 1/2 anonim válasza:
Nee szilikon fültágeszt rakj bele!!! legrosszabb... egyik ismim azt vett és elkezdett tőle gennyesedni a füle meg ha jól tudom utána azt nem lehet kivenni hanem szét kell vágni szal először is ink sztem vegyél műanyagot vagy fémet... hát azt az egy milit ki kell még tágítani:P nekem most 5ös a fülem és sehogy se tudom belerakni a 6ost mert még a csigát végig kell tolnom szal sztem te is vegyél még egy csigát vagy valami otthoni cuccal tágítsd egy kicsit
2014. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szilikon tágeszt 12 mm fölött érdemes venni emrt akkor már simán ki be birod rakni mert elég nagy a lyuk hogy átugyeskedj azt ajánlanám hogy tágítsd ki 4-5 mm-re és akkor egy szívószáll belefér majd a füledbe vágd el a szívószálat és az egyik felébe gyömöszöld bele a szilikon tágesz peremét és ugy húzd át a füleden.. ugyan igy ki is tudod szedni de szerintem sem érdemes szilikont venni nekem 8asba volt és vérzett tőle amikor kivettem mert rátabad belül a fülre... orvosi acélt vegyél nagyon sok/szép színben van és nem bántja a fület még ha érzékeny akkor sem és 1000 forint ba kerülnek tehát nem vészes
2014. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!