Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyet vegyek, tudtok ajánlani...

Milyet vegyek, tudtok ajánlani párat?

Figyelt kérdés
Acélbetétes bakancsot szeretnék venni,de nem tudom hogy milyet. Nekem nagyon tetszik a Steel 20 soros 4 csattal,de sokan mondják hogy a Steel nem jó meg hogy hamar tönkre megy és, hogy nem is kénylmes. Megnéztem pár másik bakancsot is de mivel nekem ez lesz az első így nem tudom hogy milyet lenne érdemes venni.

2014. febr. 1. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hm, azt minden alkalommal fűzni kell. Minde alkalommal kb 5 perc az életedből. Hideg téli reggeleken lesz majd nagyon rossz, de neglátod.
2014. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerezz be pár jó vastag zoknit és készülj fel az első héten fájni fog. Amig be nem töröd.
2014. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Már minden megvan csak a bakancs nem ><

De köszi a tanácsot :)

2014. febr. 3. 13:09
 14/16 anonim ***** válasza:
És hetente ápold le a bört!
2014. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És vásárlásnál próbáld fel, nagyon fontos, hogy jó legyen. Bocs hogy így írom, úgy írom ahogy eszembe jut.
2014. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Semmi baj :)

Minden tanácsot szivesen fogadok :)

2014. febr. 3. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!