Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyet vegyek, tudtok ajánlani...

Milyet vegyek, tudtok ajánlani párat?

Figyelt kérdés
Acélbetétes bakancsot szeretnék venni,de nem tudom hogy milyet. Nekem nagyon tetszik a Steel 20 soros 4 csattal,de sokan mondják hogy a Steel nem jó meg hogy hamar tönkre megy és, hogy nem is kénylmes. Megnéztem pár másik bakancsot is de mivel nekem ez lesz az első így nem tudom hogy milyet lenne érdemes venni.

2014. febr. 1. 10:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én ha most vennék akkor az martens lenne, de régen sellysem volt. Nem tudom, vedd azt ami tetszik, és kényelmes.
2014. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem 10-es steel van. miért jó a 20 soros?
2014. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik lenne kényelmes,amúgy azért szeretnék 20 sorosat mert a steelben nagyon tetszik a csatot de ez lesz az első bakancsom ezért mértem tanácsot

Ja amúgy annyit kihagytam a kérdésből hogy lány vagyok ><

2014. febr. 1. 15:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, így már értelek :D biztos jó lehet
2014. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi ><
2014. febr. 1. 15:52
 6/16 A kérdező kommentje:
15 (vagy 20) soros jól áll egy lánynak?
2014. febr. 1. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, jóláll ismerek is olyat, akinek van és nagyon jóláll neki. Viszont azt hiszem van cipzáras is 20 sorosból azt vegyél! Kényelmes eleinte nem lesz, ha betöröd akkor viszont nagyon és persze nehéz lábbeli is.
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A steel a kegjobb választás a nagy orra miat arányaiban marad nagyjából, dectényleg nem tartós darab.
2014. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy én is hallottam hogy a cipzár rajta egy (ismétlem) "rakat fos" és arra gondoltam hogy ha rendelek akkor direkt kiemelem hogy nekem cipzár nélküli kell

2014. febr. 3. 04:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Shellyst hol tudom megnézni neten hogy mennyibe kerül?
2014. febr. 3. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!