Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Nem sokára itt a valentinnap...

Nem sokára itt a valentinnap és nem tudom mit vegyek barátnőmnek tudnátok ajánlani valamit? Annyit kell tudni hogy 2 hónapja vagyunk együtt és még nem nagyon sikerült kiismernem

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 04:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Vidd el vacsorázni. Enni csak szeret. Én például jobban örülnék neki mint valami haszontalan cukiságnak. (Annak is, csak hát mégis...:))
2014. jan. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nem is fogod soha kiismerni...


Már megint közeleg ez a ******,annyira boldog vagyok.

2014. jan. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mi bajod a Valentin nappal? Nem kötelező tartani.
2014. jan. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Tavaly testharisnyát kapott, mondjuk elég hamar széttéptem :) De valami fehérneművel meglephetnéd magatokat, annak örülne kell. Mert lehet, nem sikerült kiismerned, de én csak annyit tudok róla, hogy csaj..
2014. jan. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
En az ehető bugyira szavazok... de egy program mindig remek ötlet..pl sushi bár.. sétahajókázás.. jégkori stb...
2014. jan. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egyes a vacsora jol hangzik csak nem tudom milyennel készüljek sajnos még csak 17 vagyok és szeretném mindezt a meghitt környezetben itthon megrendezni de aza a baj hogy a családomat még sem küldhetem itthonról
2014. jan. 24. 05:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Annak tuti örülne, ha főznél neki valamit és olyan vacsorát kapna. Ilyet még idősebb férfiak is ritkán tesznek, 17 évesen meg eléggé extra dolog lenne. Nem baj az, ha otthon van a család, legalább anyukád tudna segíteni.

Aztán amikor odaér a barátnőd és jön a vacsora rész csak megértik, hogy annyi időre lehetőleg ne tébláboljanak a konyhában.

Mellesleg elküldheted őket, ha elmeséled, hogy ezt tervezed, szerintem tuti jó ötletnek tartanák és támogatnának benne. Pl mondhatnád, hogy így ők is jól járnának, hisz csinálhatnak házon kívül valami programot kettesben. Erre úgyis ritkán van alkalma a szülőknek általában.

2014. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ez attól is függ, hogy milyen igényei vannak a barátnődnek. Két hónap alatt ugyanis ha nem is mindent, de valamennyit megtudhattál róla. Ez tehát a kiindulópont.


Egyébként elképzelhető, hogy nem is kér semmit valentin napra, mert ahogyan nemcsak karácsonykor kell kifejezni azt, hogy fontos a család/barátság, úgy nyilvánvalóan nem csak valentin napkor kell kimutatni ezt, hanem mindig, amikor együtt vagytok. Ez pedig felér 1000 valentin napi ajándékkal is, hiszen az idők során nyilván kap tőled dolgokat.


Mindazonáltal, ha mégis szeretnéd őt valamivel meglepni nem kell nagy dolgokra gondolni. (Már csak azért sem, mert az anyagi források nem mindenkinek teszik lehetővé, hogy nagy ajándékot vegyen. Már eleve rossz az, ha egy np elvárja, hogy csak a legdrágább parfümöt/cipőt kéri kizárólagosan. Ha mindenképpen venni akarsz neki valamit, akkor jó egy nőknek való édességgel meglepni, de szerintem az is tökéletesen megfelel, ha mindössze annyit teszel, hogy megnéztek nála, vagy nálad egy jó filmet kettesben.

2014. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# a filmezés jó ötletnek tűnik
2014. jan. 24. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a vacsi és a film, először egy vacsi (persze ahogy írták te készíted el, nem rendeled :) ) utána pedig jöhet egy romantikus film. Vagy amit szerettek!
2014. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!