Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket ajánlotok, nem akarok...

Miket ajánlotok, nem akarok osztálykirándulásra menni, mit mondjak, megtehetem?

Figyelt kérdés
3 napos lesz év végén, szóval 2 ottalvós. Nincs nagy osztályközösség, van pár barátnőm de velük is csak ilyen felszínes, sulis barátságom van. Nem vagyok egy nyílt ember, nem tudok huzamosabb ideig beszélgetni velük, kell az egyedüllét. A szállások is mindig borzalmasak voltak, fürödni se tudtunk soha, így tiszta hányadéknak éreztem magam.

2014. febr. 2. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van mindig, csak itt 2 nap/1 éj. De a szállás mindig egy rakat f*s. Tiszta retek minden. Tavaly például ilyen faházakba voltunk, 1000 éves bútorok. Jó ez nem is gond, mert hát jó. De az ágynemű tiszta dzsuvás volt, a padlóról meg ne is beszéljük. Aztán a fürdőszoba.. Már, ha nevezhetek annak egy olyan helységet ahol előttünk körülbelül 100 ember szétfo*ta a vécét. + ajtó se csukódott be, mindig ott kellett állni, ha valaki bement. Aztán este olyan mértékben hideg volt, hogy el se hittem. Ez pedig május környékén volt, ha jól emlékszek. Mi sem tudtunk sohasem fürdeni, és reggel úgy érzem magam, mintha 3-4 napja nem fürödtem volna, és beesnek a szemeim is.( ez nemtudom mitől van, de eddig minden évben megtörtént.) Ha nem szeretnél elmenni, akkor ne menj. Mondd meg kerek-perec, hogy te most nem szeretnél menni. Ha kérdik, hogy miért, akkor meg mondd, hogy úgyis csak unatkoznál, vagy valami hasonló. Nem erőltethetik rád.
2014. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod nincs kedved, nem mész, kész:D
2014. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!