Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan maszak ki a vagdosadbol...

Hogyan maszak ki a vagdosadbol es a depressziobol?

Figyelt kérdés
Mar kb 1 honapja probalkozom..de nem megy..avval kezdodott az egesz,hogy a baratommal veszekedtunk kb 1 honapja meg szakitottunk..a csaladi korulmennyeim sem valami jok..a baratomnak meg mar van uj baratnoje is..borzasztoan faj..nem torodik mar velem ahogy nem is szeret..ezt nem onsajnalatbol irtam le..csak segitseget szerenek kerni..kerlek szepen titeket normalis valaszokat adjatok:/

2014. febr. 3. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakítottatok, új barátnője van; persze, hogy nem törődik veled. Lelki támaszt ne is nála keress, hanem barátoknál vagy családtagoknál.


Vagdosást nagyon gyorsan abbahagyni! Ha akarsz ismerkedni és meglátja a leendő barátjelölt a hegeket csuklón vagy máshol, rögtön otthagy, vagy legalábbis meglesz egy rossz véleménye rólad.


Régen voltam depressziós, de emlékszem, hogy valójában nagyon mélyen élveztem azt az érzést, ezért nem tudtam túllépni rajta. Első körben ezt be kellett látnom, utána tudatos döntés alapján vetettem véget neki.


Ajánlom neked, hogy menjél el egy társastánc tanfolyamra. Elsőre furán hangzik, de a tánc nagyon boldoggá tesz; kikapcsol és szórakoztat egyszerre. Persze ismerkedési lehetőségnek sem utolsó.

2014. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Mindig vannak szar időszakok. Mindig van jobb is és rosszabb is a te helyzetednél.

De ez most TE vagy.

Saját magadnak kell eldönteni, hogy szeretnél e vidámabb lenni. Ha igen a válasz, akkor miért szomorkodsz folyton?

Egy bizonyos fokig az embernél normális, ha kiadja magából a bánatát, de ezt nem szabad sokáig csinálni.

Gondold át: jó érzés szomorúnak lenni?

Persze, hogy nem!

Akkor igen is gondolj arra, hogy "erős vagyok és felállok a padlóról"!

Jót tenne egy életmódváltás.

Esetleg keress új barátokat, ha más nem az interneten.

Keress valami hobbit, sportolás, rajzolás, fényképezés, éneklés, vagy akármi, ami egy kicsit is érdekes számodra.

Tűzz ki magadnak (apró) célokat és tegyél meg mindent, hogy elérd, és hidd el , mindegyik elérésével egyre jobb lesz a kedved is, hiszen büszke lehetsz magadra.

A vagdosás egyáltalán nem megoldás!

Ne akarj öngyilkos lenni, még előtted az egész élet , csomó szépség van benne, csak meg kell találni.

Valakinek biztosan fontos vagy! De, ha úgy érzed nincs ilyen ember, akkor is van! Nekem fontos vagy! Bár nem ismerlek, de nekem fontos,hogy élj és, hogy ne legyél rossz kedvű!

Én hiszek a sorsban és abban,hogy nem véletlenül találtam meg ezt a kérdést, és nagyon szeretnék a válaszommal segíteni neked!

Hidd el, tudom ,hogy most szar,de rengeteg pasid lesz még és fogsz még erre a srácra nevetve visszaemlékezni.

Most fáj, de az idő begyógyítja a sebeidet.

Egy a fontos, amit meg kell értened; én csak tanácsot adok neked, a lépést ,amivel kilépsz a depiből NEKED kell megtenned, saját magadat kell meggyőznöd, hogy ki akarsz belőle lépni.

Ha úgy érzed, egyedül nem megy, javaslom keress fel egy jó pszichológust , aki segít neked ebben!

2014. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt:)

Csak tudod nehez,allandoan ram ir,es elvezi,hogy faj nekem..:s lepattintani meg nem birom mert van mivel zsarolnia..elegge szar hejzet ez az egesz..ugy erzem mostanaban semmi sem jon ossze:/

2014. febr. 3. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel zsarol? Írj privit, ha nem itt akarod.

Nem tudsz vissza vágni valahogy?

A vagdosást meg ne csináld, tudom lelki fájdalom miatt teszed, de nem vezet jóra. Ha tudsz fuss, vagy táncolj olyankor, legalábbis nekem ez segített!

2014. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Irtam:o

Haat.nem tudom..

Nem hiszem,hogy barmit is elernek vele:/

2014. febr. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!