Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyári/rövid távú munka angol...

Nyári/rövid távú munka angol nyelvterületen?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy vannak-e jó ötleteitek, tapasztalataitok olyan angol országbeli munkákkal kapcsolatban, amelyek rövid ideig tartanak. Tehát hosszú távú szerződést aláírni nem szükséges.

Szeptemberben mennék mesterképzésre egyetemen, de addig se szeretnék kihasználatlanul hagyni időt. Már csak a gyakorlati nyelvtudás miatt is jó lenne.

Nem probléma ha nem keresem túl sokat, elég ha kijövök pluszosra, de örülnék olyan lehetőségnek is, hogy szállás stb biztosított. De a lényeg az, hogy szeptemberre vissza kell jönnöm.

Tapasztalat, ötlet valakinek?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 3. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak rövid távú munkák de egyik sem biztosít szállást. Azt neked kell megoldani. Amelyik szállást biztosít az többnyire szállodai takarítás, de az meg nem rövid távú. Ha van ismerősöd, rokonod kint akkor ők tudnának szállást biztosítani, és így találnál könnyen munkát. Én tavaly egy facen megismert kedves nőnél voltam 3 hónapot. Ő biztosított szobát nekem (havi 100 fontot kért a villany, és vízre) és a nero cafe-ban dolgoztam.. )csak nyári munkára kellett nekik ember, így pont jó volt nekem)

De találsz a neten olyan magyarokat akik segítenek..

18/N

2014. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!