Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keveredjek ki a hazugsá...

Hogyan keveredjek ki a hazugságból?

Figyelt kérdés

Igazából nem teljesen hazudtam. Az a helyzet, hogy végeztem az egyetem és a nyelvvizsgámnak csak a szóbeli része van meg, erről van rendes bizonyítványom. Az írásbelim nincs még meg. A munkahelyemen a közvetlen kollégáim úgy tudják, hogy rendesen meg van a diplomám. Mert amikor kérdezték én mondtam hogy végeztem a sulival ami igaz is mert meg van leállamvizsgáztam, diplomamunkámat megvédtem kaptam is a suliból igazolást, hogy csak az írásbeli nyelvvizsga rész hiányzik.

Most kezdem, rosszul érezni magam mi lesz ha kiderül?

Most mondjam el magamtól? Annyira félek. A főnököm, amikor felvett tudta mi a helyzet. Amikor legutóbb szólt, kérdezte, ott voltak a többiek. Kérdezte: Dia ugye neked meg van a nyelvvizsgád? Én erre igen. (nem tettem hozzá, hogy csak a Középfokú Szóbeli. Ott voltak a többiek akik azt hiszik nekem komplexül meg van.

Mit csináljak??


Diána



2014. febr. 4. 19:08
 1/3 anonim válasza:

Én személy szerint beszélnék a főnökömmel, (persze ha EMBERI a főnököd, úgy értem toleráns..) elhívnám, vagy kérném külön, hogy szánjon rám pár percet és őszintén bevallanék mindent. Nagyon kellemetlen lenne, de jobb ha Tőled tudja meg, minthogy mástól "jusson a fülébe". (Dupla kudarcot érezne..)

Elnézést kérsz, megmondod, hogy rajta vagy a dolgon, de túl nagy a nyomás rajtad, szeretnél a munkahelyeden is megfelelni, ez esetben ezt a kis "füllentést" nézze el és higgye el, hogy azon vagy, hogy a munkádban a maximumot kihozd!

Remélem segíthettem..! Sok szerencsét! :)

2014. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.

A kollégáimnak is mondja el? Mert végül is rájuk nem tartozik, de olyan kellemetlen, először azért nem részleteztem mert azt hittem ciki lenne, de nem rég kiderült, hogy az egyikük is most nyv-t le és kapta meg a diplomát, de ő úgy tudja hogy nekem ez már teljesen meg van

2014. febr. 4. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy baromi egyszerű megoldás: csináld meg a nyelvvizsgát.
2014. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!