Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitározok és szeretnék naaagyo...

Gitározok és szeretnék naaagyooon könnyű csak pengetéses és nem kell akordokat lefogni dalokat tanulni. Példákat esetleg kaphatnék? Esetleg link?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A gitározás, ha dalokról van szó, azt jelenti legtöbbször, hogy akkordokat kell pengetni.

Ha nincsenek akkordok, csak üres húrokat penghethetsz, abból dal kíséret nem nagyon lesz.


Attól tartok, kissé túlzó elképzeléseid vannak a saját gitártudásodról, mert ha nem tudsz akkordokat se lefogni, az nem gitározás.

2014. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát ez kèsz.... :D

Csak kapáld a húrokat, közben visíts, akkor már mondhatod a csajoknak, hogy te gitáros vagy...

Gyökér....

2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod.. ilyen nincs..

idióta -.-

2014. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem értettük meg egymást.Igen ezt egy kicsit tényleg idiótán fogalmaztam meg,de először is ha nem tudsz értelmes emberhaz illő választ adni kérlek ne is válaszolj a kérdésemre.Amúgy lány vagyok...És ha már ennyire egyszerűen ledidiótázol anélkül hogy én bármilyen megjegyzést is írnék rólad hadd ne kelljen én oltogassalak.Köszönöm a válaszaitokat azért.
2014. febr. 5. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád világosabban megfogalmazni a kérdésedet.
2014. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
25%

Nem hiszem, hogy menne neki. :D

De ő is belátta, hogy mekkora kis gyökér, nem véletlenül vette le a nevét.

2014. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért idiótázunk le, mert amit írsz abból az jön le...

Miért kéne megvárnom hogy te véleményt alkoss rólam?

Ezért van ez az oldal, te kérdezel, mi meg válaszolunk a kérdésre, elmondjuk a véleményünket.

Megtörtént.

2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vasgabor válasza:

a boci boci tarka 5 perc alatt meglehet tanulni youtuben a gitáregyetem tanitja

a kiskece lányom, nyolcora munkának is van akord nélküli változata meg a whis you a merry christmas a neten ezekröl is találsz tabot vagy videót



[link]


[link]


[link]


a többiröl tabot találsz csak am vanmég a boldog szülinapot is( merry christmas)

2015. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!