Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire könnyű egy hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű egy hasonló stílusú ruhában táncolni? (Link)

Figyelt kérdés

Nem a ruha a lényeg, hanem az abroncs mérete.


[link]



[link]



[link]


2011. febr. 14. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Biztos nem olyan könnyű, mint a kisebb vagy eleve abroncstalan ruhában, de gondolom megoldható, ha eleve vannak ilyen ruhák. :)
2011. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhám is hasonló volt, mint a képen, nem okozott gondot a táncolásnál a mérete.
2011. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az én ruhám is ilyen volt, semmilyen gondom nem volt vele a táncnál.
2011. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Bármilyen ruhát választasz, nem a kényelemről és a könnyű táncolásról fog szólni. (A pisiléről ne is beszéljek.)
2011. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz benne táncolni...gondolj arra, hogy még 100 éve is, napi szinten hasonló, sőt nehezebb, vastagabb ruhában jártak a (polgár, nemes, városi) nők, meg még acélmerevítős fűzőt, meg vastag fehérneműt. [link] Nagyon sokszor voltam koszorúslány (hosszú, abroncsos ruhában) imádtam, egyáltalán nem érzem kényelmetlennek az ilyen ruhákat (napi szinten viselném), sem melegnek, sem nehéznek, azt sajnáltam, hogy le kell venni. Pisilni meg még mindig egyszerűbb, mint népviseletben (nép táncolok, gyapjúharisnya, bársonycipő, térd alá érő szoknya, de 5-6 keményített berakott alsószoknya, felül meg több réteg vastag vászon és kázsmér az államig, plusz a fejemen főkötő), sőt abban leülni sem szabad (max. hokedlire), mert összetörik a keményített alsószoknya, amit amúgy igen nagy munka megcsinálni, pisilni csak segítséggel, de úgy sem egyszerű, hidd el nem olyan rossz ilyen ruhába lenni én kimondottan szeretem.
2011. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a keringőtől félek, ott mégis csak közelebb állunk egymáshoz, mint mikor mással táncolok. Remélem az abroncstól azért még meg tudjuk közelteni egymást! :D
2011. febr. 14. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A ruha és az abroncs benyomódik és/vagy hátratolódik ilyenkor. Teljesen össze tudtok ölelkezni, ezt garantálom...
2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az abroncs nem kőfal, a nagy abroncsos ruhák nagyon gyönyörűek keringőzés közben, főleg aközben, királynői, nem véletlenül bérlik az abroncsos ruhákat szalagavatóra, operabálra. Ilyenen szerintem felesleges parázni, nézz meg egy-két kosztümös (1850-60 körül játszódó) filmet, pl. Elfújt a szél, Sissi (1955-56-57; 2009).
2011. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igaz. Csak annyira parázok már mindentől. Szeretném, ha minden jól sülne el. Főleg, hogy a násznép nem épp legkönnyebb eset... Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 14. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható! Mostanság az abroncsok elég hajlékonyak, jól idomulnak a mozgáshoz. Én is abroncsos szoknyában táncoltam. :)
2011. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!