Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetetlen vagy mégsem?

Lehetetlen vagy mégsem?

Figyelt kérdés
elvesztettem a baráti köröm, eltávolodtunk egymástól, és igazából nem is akarom helyrehozni mert már nem érzem magam velük igazán önmagamnak.volt már valaki hasonló helyzetben? hogyan lépett tovább?mit tett? sikerült új baráti társaságot szereznie? 19/f

2014. febr. 4. 20:19
 1/1 anonim válasza:
hát igazából nagyon szar volt nekem is elveszíteni majdnem az összes barátom és én azt csináltam h megpróbáltam egy spotot találni vagy elfoglaltságot amik helyettesítik a barátokat aztán elkezdtem érdeklődni az animék iránt és lettek új barátaim de még mindig úgy érzem h egedül vagyok ezért pozitívabban fogom fel a világban történteket és a legapróbb örömöt is észrevenni bár megmondom elég nehéz mindenben a legjobbat látni és néha nem megy szóval nem tudom te milyen helyzetbe vagy és milyen ember vagy szóval nem nagyon tudok segíteni
2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!