Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halucinálok vagy ö az? Ez...

Halucinálok vagy ö az? Ez lehetetlen vagy mégsem? Van erre magyarázat?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok.már van egy lányom tudom mikor kell megmozdulnia a babának..most még is le vagyok döbbenve mert amikor a hátamon feküdtem párom rárakta a kezét a hasamra köldök alatt és kipuposodott...aztán eltünt.nem érti ö sem.a hasam is nagyobb mint kéne de a baba megfelel a korának..bár mivel nagy a hasam a doki mondta figyelni kell nincs-e takarásban mégegy.most akkor mi ez?és már 2-szer volt..
2008. máj. 21. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, elvileg ez még lehetetlen! Ilyenkor a baba még 3-4 cm! Biztos hogy 10 hetes vagy?
2008. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ketten vannak! :-)
2008. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. A sógornőm 12.héttől érezte a picikéjét.Neki is a második volt , és neki is nagyobb volt a hasa, de a baba ugyanakkora lett mint a nagytasója volt .Szerintem ne filózz rajta hanem örülj neki.Mikor én vártam a babám alig vártam hogy megmozduljon,de ő a 19 hétig váratott.Szép babavárást.
2008. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
magam sem hiszem el..hisz tudom hogy hihetetlen.de mivel már volt 1 terhességem tudom a különbséget..nem lehetek idösebb terhes mert az elsö uh-kon megfelelt a méretnek..de a doki szolt hogy figyeljünk mert lehet takarásban mégegy.nem tudom..ha nem ketten vannak akkor ez mi?oriás baby lesz?vagy én már hiper szuper érzékeny vagyok?az még lehet,,,de a párom?
2008. máj. 21. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:

egy ismerősőm mesélte neki a második babája 13.hétben jelentkezett.

szerintem ha tudod milyen érzés, biztos lehetsz benne, hogy ő az.

a babók nem olvasnak szakirodalmat:D, hogy mikor kell megmozdulnia.

2008. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, Én az első babámat várom de így visszagondolva beigazolódott, hogy oldalt fekve a babámat éreztem 12 hetesen pedig még csak 7 cm volt mégis apró kis remegések jelezték a jelenlétét!!

Mindannyian különbözőek vagyunk, és ki tudja, hogy hányan vannak odabennt:oD

Ciszta meg hasonló nyalánkságok nincsenek ugye?

2008. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en az elso babamat varom es 15 hetesen ereztem eloszor, mindenki kirohogott, hogy meg nem lehet... en erre azt valaszoltam, hogy ugyan kinek artok vele, ha azt hiszem a baba volt? az en testem, en erzem es nem csinalok vele semmi rosszat, ha elhiszem, hogy ot ereztem...
2008. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!