Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek a ballagáson?

Cosplay15 kérdése:

Hogyan lépjek a ballagáson?

Figyelt kérdés
Jártas lányoktól kérdezném akik már gyakorlottak ebbe szoval most lessz a ballagásom és elég nagy a cipőmnek a sarka de nem az a tű hegyes hanem az a szélesebb szóval nagy határozott lépéseket tegyek vagy kisebbeket xdd nem akarok orra esni esetleg tanácsok?? :'/

2014. febr. 6. 19:49
 1/9 anonim válasza:
Csodálkozom ekkora intelligencia szinttel eljutottál az érettségiig.
2014. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csaj xd de ovatosan xd mert elesel xd varod mar xd milyen nagya a xd cipod sarka xd? Ovatosan xd mert elesel xd ciki lessssssssz xd!
2014. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magas sarkúban a hosszú léptek természetellenesek, apróbbakat lépjél mint a lapos sarkúban. Legjobb, ha otthon gyakorolod, mielőtt elindulnál benne.
2014. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. szaliztam oviba és 15 éves vagyok tehát akkor milyen éretségi?? megkérdezhettél volna!!

2.azért kértem tanácsot mert utálom a magas sarkút de a helyzet meg kivánja és nem igazán tudok bene menni.

3. inteligencia??.. jó lenne ha nem néznél szőkének! Úgy gondolom h normálisan kérdeztem meg és normális választ is várok ennyit erről .

És amúgy igenis várom nem mintha érdekelne mások véleménye ez azoknak szól akiknek az agy hullámait vonalzóval rajzolták!! köszönöm a válaszokat :')

2014. febr. 7. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom így elmagyarázni,de tegyél a fejedre egy könyvet,és gyakorolj!;) Én is most ballagok!
2014. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Gyakorlás teszi a mestert" akkor neked is sok sikert! mondjuk nagyobb gondom is lessz azon a napon mint a cipő para lesz O...O
2014. febr. 7. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy másik cipőt vegyél fel, vagy gyakorolj lépkedni benne, tapasztald ki:D Minek akarnál szándékosan elzakózni ballagáson?:)
2014. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őőő hát szüleim vették ha már meg vették nem akarom őket el keseriteni meg hát jól is néz ki szoval igyekszek majd :)
2014. febr. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!