Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fura dolgok történnek. :o Mi...

Fura dolgok történnek. :o Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

nagyon durva dolgok történnek.. olyan mintha szellemek vagy valami lenne a házunkban..múltkor kiterítettem a ruhámat a radiátorra hogy reggelre megszáradjon,direkt úgy raktam oda hogy ne tudjon leesni,megfordultam már akartam kimenni az ajtóm és leesett:o már napok óta olyan mintha valaki kopogna a szobámba az asztalomnál éjjel..tegnap reggel amikor készülődtem lekapcsolt a lámpa a tükörnél..nagyon megijedtem..kutyahangok vannak az udvarunkba,és nincs is kutyánk és minden este halljuk:D most meg ilyen mozgásérzékelős szappanunk van..kezet mostam,és kijöttem,becsuktam az ajtót és magától nyomott szappant..visszamentem megnéztem és benne volt a csapba..gondoltam biztos hozzáértem vagy valami..erre becsukom az ajtót és megint mieez :oo a volt énektanároméknál meg minden éjjel fél 3 körül bekapcsol magától az összes tv.. biztos hülyeség,és túl sok fura dolog történik és már mindent beképzelek magamnak,de akkoris.. nem túl nyugtatóó :)

mi lehet ez?:DD



#szellem #félelmetesnek tűnő dolgok
2014. febr. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
most komoly vagy kamuztàl?
2014. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem nagyon hihető a történeted,mert sok helyre raktál nevető fejeket,ami nem nagyon biztató....

Mondjuk,én ha írnék egy ilyen jellegű történetet,és igaz lenne,akkor biztos,hogy nem raknék oda mosolygós fejeket.

De ha netán igaz lenne,akkor szellem lehet,viszont ha szellem,akkor hívj egy papot,vagy egy médiumot.

2014. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem kamuztam.

most attól hogy 3 nevetős smiley van benne,attól még lehet hihető,hozzá vagyok szokva a használatukhoz.

nem találnék ki ilyeneket, és azért is írtam oda,mert én annyira nem veszem komolyan,de mégis olyan furcsa ez a sok véletlen. Csak kíváncsi voltam a véleményekre,mert sok ismerősöm szerint baromság az egész. És szeretem a horrorfilmeket,de annyira nem hiszek a szellemekben,hogy velem is megtörténjen bármi ilyesmi is.:)

2014. febr. 9. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolgok történnek. Éjjelenként, amikor már mindenki alszik, gyakran hallom, hogy a konyhában valaki letesz egy poharat az asztalra, pedig nincs ott senki.
2014. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!