Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa dolgok történnek...

Furcsa dolgok történnek velem. Miért vannak ezek? Véletlenek, megérzések, vagy valami mások?

Figyelt kérdés
Elég különös dolgok történnek mostanában velem. Szombaton mentünk szórakozni autóval, elég messzire. Kb. az út felénél volt egy olyan gondolatom, hogy mi lenne, ha defektünk lenne, és felborulna az autó. És kb 20 perc múlva defektünk volt.Másnap meg hivott a barátom, hogy hazafelé majdnem felborultak az autóval...pedig nem ivott a sofőr, csak álmos volt. Mind ez csak véletlen egybeesés lenne? Már többször történt velem hasonló dolog.
2009. márc. 23. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megerzes, a veletlenekbe nem hiszek! :D
2009. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincsenek véletlenek. Ez lehet megérzés, vagy van egy plusz érzéked, amivel a jövő eseményeibe illetve inkább lehetőségeibe láthatsz, csak ez nálad kezdetleges, ha odafigyelsz erre, még akár hasznosíthatod is (pl. kikerülhetsz bajokat).
2009. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

És hány olyan dolog történik, amelyre nem "emlékszünk", mert nem számottevő, vagy nem jött be... Pl. ha nem lett volna defekted, egy ilyen gondolat után biztos nem gondolkodtál volna azon, hogy jaj hát most nem jött be.


Amúgy hozzáteszem, hogy lehet, hogy láttál az induláskor az autón valamit, pl. egy szöget a gumiban vagy rojtosodást vagy bármit, amit tudatosan NEM vettél észre, de a tudatalattid észrevett, raktározott, majd az úton "feldolgozott".

2009. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen: azt képzeltem hogy kér x nevű tanárom egy cédét...kért is egy cédét egy ugyanilyen keresztnevet viselő másik tanárom...
2009. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy különleges adottság, járj utána, fejleszd ki, persze csak akkor, ha nem félsz tőle. Hasonló cipőben jártam én is, iszonyatosan félek tőle a mai napig, de rájöttem, hogy vannak jó oldalai is. Sokan kérnek, hogy "nézzek rájuk", mit látok. De ne erőltesd, hagyd, hogy magától jöjjön. Sok sikert hozzá és kitartást!
2009. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt egy olyan álmom, hogy egy anyukával meg a lányával beszélgetek arról, hogy a lánya kórusa menni fog Olaszországba egy versenyre, és hogy én is megyek majd egy másikra más alkalommal szintén oda.

Múlt héten beszélgettem egy anyukával meg a lányával erről egy mekiben. Amikor ez az álmom volt, még nem ismertem ezt a 2 személyt, semmilyen formában, és olaszországi kórusversenyről se tudtam, hogy lesz idén. Ezt magyarázhatja bárki véletlennel, de nekem ez már a sokadik ilyen eset több éve.

2009. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg még régen kiskoromban volt egy olyan álmom, hogy a szekrényen ott volt egy kazettatartón a L'art pour lart társulat kazettája.Nem mondtam el senkinek sem ezt az álmot, erre pár hét múlva kelek fel reggel az ágyból és anyám megvette nekem ugyanazt a kazettát amiről álmodtam.Érdekes.
2009. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Véletlen volt. Nem hiszek a megérzésekben.
2009. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám pár napja pont azon morfondírozott, hogy pont 10.000Ft kéne, hogy ki tudja fizetni a villanyszámlát: erre nem talált egy tízezrest? :D

Amúgy csak furcsa véletlen megérzés.

2009. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
megérzés:)
2009. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!