Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy "barátnőm", de nem...

Van egy "barátnőm", de nem tudok vele kapcsolatosan valamit. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vagy egy "barátnőm". Én utálom, de nem mondom el neki. Mindig sajnáltatja magát meg ilyesmi. Van egy másik csaj, akit ugyanúgy utálok. Nemrég rendeztek egy szülinapi bulit ennek az önsajnáltató lánynak, a másik csaj és a kis barátnője. Legyenek neveik: Önsajnáltató kiscsaj: Viki, másik csaj akit utálok: Erica, Erica kis "elbéje": Lucy. Szóval eleinte Erica az én legjobb barátnőm volt. Ekkor Erica egy csodafolytán utálat helyett inkább barátságot kezdett érezni Lucy iránt. Kis barátnők lettek, én nekem meg Vikivel kellett lennem, hogy ne legyek egyedül. Nemrég csináltunk telefonnal egy kis film szerűséget, unalomból (én, Viki, Erica). Bementünk az osztályba, hogy ott is forgassunk jelenetet. Ki kellett valakit választani, hogy ki írja fel a "Házi Feladat" szócskákat a táblára. Erica és Viki összevesztek azon, hogy ki írja föl. Szóval ez csak egy példa volt, hogy ők így meg úgy utálják egymást. Az utóbbi időkben viszont valami csodafolytán imádták egymást, és Erica meg Lucy rendeztek egy kisebb party-t Vikinek. Én beteg voltam, és nem tudtam elmenni. Másnap belépek Facebook-ra és egy üzenet fogad. Erica küldött nekem képeket, hogy mennyire jól érezték magukat... És mostanában Erica elveszi tőlem Vikit és kitaszítanak. Sutyorognak a hátam mögött, bezárkóznak a terembe és titkokat mesélnek egymásnak, én meg csak szomorkodok. És azt mondják nem vagyok titoktartó, pedig én soha nem árultam el egy titkukat sem, csak egyet 2.-ban (most már sokkal nagyobbak vagyunk). Mit tegyek, mégis? Mondjak nekik valamit? Vagy tegyek valamit? Kérlek, segítsetek!

2014. febr. 7. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!