Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan, hogy tetszem...

Létezhet olyan, hogy tetszem egy 33 éves férfinak, de az ennek ellenére nem kezdeményez? Vagy ha bejönnék neki igazán, akkor biztos tenne lépéseket nem? 28n

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 17:25
 1/7 The Other ***** válasza:

Na, mindjárt megnézem az üveggömbömben. Azt mondja vala, hogy két eshetőség állhat fent:


1. Tetszel neki, de egy töketlen Sz@rjankó és arra vár, hogy te csípd fel.

2. Nem tetszel neki (vagy csak kicsit), és emellett jó havernak tart. Mindezek miatt néha flörtölget veled és bókolgat, de ez inkább csak szórakozás részéről, komolyat nem akar. Ha nagyon erőlködsz, akkor talán ágyba tudod vinni pár körre.

2013. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet:-) nem tudom melyik illik rá
2013. máj. 20. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bejönnél neki igazán nem bírná megállni, hogy ne közeledjen komolyabban. Olyan gátlásos emberrel én még nem találkoztam. Persze ilyen esetben, amikor a nőt is érdekli a dolog, mivel itt kérdeztél róla.

Azért egy harmincas fazon már nem jár ilyen gyerekcipőben. Én is kinőttem az ilyen félős hangulataimat 20 évesen kb. pedig bennem volt para elég.

2013. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, szóval ha igazán akarna valamit, biztos tenne egyértelmű lépéseket.
2013. máj. 20. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
azért te is küldhetnél valami jelet neki, már nem azé :D
2013. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem megtettem, bár lehet ő nem fogta.
2013. máj. 20. 18:09
 7/7 anonim válasza:

Létezhet!

Nagyon ismerős a szitu...

Mosoly volt az a jel?

2013. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!