Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolatom van és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatom van és a barátomtól haza akartam menni és emiatt megütött többször is megpofozott. Meg vagyok ijedve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy megpofozott, mert haza akartál indulni?

Ez esetben beteg és orvosi segítségre szorul...

2009. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva. én biztos otthagynám, az a minimum. hogy mer rád kezet emelni? legközelebb összever?! hagyd ott, ez egy beteg ember, ne tedd magad tönkre vele.
2009. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szakíts vele minél hamarabb!!!
2009. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
azonnal hagyd ott...ha már most megüt és ennyiért, később mindennapos lessz az összeverés, és verni fogja mág a gyerekeidet is ha olyan hülye vagy mondjuk h szülsz neki
2009. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

nem is értem miért kérdés, hogy mit kell tenned...

képes volt megütni. ez neked nem elég? hagyd ott

2009. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés ott kell hagyni a francba.
2009. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hagyd ott.

én záróakkordként fel is jelenteném.

2009. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én 32 éves férfi vagyok, de még egyszer sem emeltem kezet nőre. (Na őszintén, csajok! Nem ismertek olyan nőt, aki néha-néha, alkalomadtán megérdemelné? A hiszti minden körülmény között megengedhető? Bizonyos nők nem igénylik a férfi irányítását? Véletlen, hogy a kitartott szerep inkább elterjedtebb a nőknél, mint a férfiaknál? És még sok-sok kérdés... :)


Szóval, kedves kérdés író!

Ha megütött, azt fogja mondani, hogy bocs, és véletlen, és eljárt a keze...

DE!

Mivel nincs megtorló akció (elhagyni azonnal!) ezért meg fogja tenni máskor is. Ennyire nem lehetsz naiv! Te sem gondolod komolyan, hogy megérdemelted!!!! (????) Ezért is kérdezted meg....


NOS NEM AZ!!!!!! HAGYD OTT A FASZBA, TALÁLJON MÁS KISAJÁTÍTHATÓ HÁZIÁLLATOT...


vagy...


Mérlegelj... ha ő tart el... te csak el kell, hogy menj, és megcsináltasd a körmöd... jó sminket csináltass estére... szép legyél... majd a rúzst egy speciális súrlódásos technikával (18+) kell eltávolítanod otthon... hát nem éri meg?


(Ne értsetek félre, ez kis és nem gyenge irónia... :)

2009. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vissza mész hozzá, akkor meg is érdemled hogy összeverjen.
2009. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi bunkó.

Azonnal kidobni.

Keress valódi FÉRFIT.

Ne önjelölt Kokót.

fel vagyok háborodva.


A srác beteg.

2009. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!