Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Madách Imre gimnázium...

Milyen a Madách Imre gimnázium? MIlyen a nyelvoktatás jó erős? MIlyen nyelvvizsgatípusok vannak? Van médiaismeret és tánc-dráma tantárgy és mikor jönnek be? MIlyen az angol dráma szakkör miért hívják így?

Figyelt kérdés
Hogy vannak csengetési rend? Egy héten hány óránk lesz? Sokan mennek magyar vagy külföldi egyeetemre?
2014. febr. 10. 19:43
 1/1 klopusz ***** válasza:

Szia!


Először is: melyik Madách Imre gimnáziumra gondolsz? Van egy pár az országban.


Ha a budapestire, akkor válaszaim a következők:

- családunkból ketten járnak oda, haladó angol ötéves tagozatra és mindketten nagyon szeretik,

- úgy tapasztalom, hogy a nyelvoktatás színvonala igen magas,

- nyelvvizsga így külön nincs a suliban, aki készen áll rá, elmegy és levizsgázik,

- médiaismeret és tánc-dráma első évtől van, szakkör jelleggel, amit lehet folytatni, ha kedved van hozzá,

- az angol dráma szakkör nekem ismeretlen,

- nagyjából egészkor csengetnek ki, óra 15-kor be, de ez változik a nap közepén, mert akkor 20 perces a szünet, hogy lehessen ebédelni.

- a felsőoktatási arány nagyjából 70 %, de azt nem tudom, külföldre hányan mennek.


Remélem, segítettem.

2014. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!