Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki diákmunkát vállal ugyanúgy...

Aki diákmunkát vállal ugyanúgy tud tanulni, nem romlanak le a jegyei?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nagyon szeretnék elvállalni valamilyen diákmunkát, de félek, hogy leromlanának a jegyeim (4-es tanuló vagyok), mert nem lenne időm mellette tanulni.

Aki dolgozik iskola mellett le tudná írni, hogyan tudta összeegyeztetni a két dolgot? És van ideje néha a pihenésre is?


2009. dec. 8. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

van valami elképzelésed arról, hogy mit akarsz csinálni?

mert minden attól függ, mit dolgozol.

például a hetente kétszer-háromszor, esetleg hétvégén besegítesz egy boltban vagy ilyesmi, akkor az alig nagyobb megterhelés, mint egy különóra. mármint természetesen jobban be kell osztanod az idődet, de nem baj, ha azt megtanulod.

viszont ha éjszakázol, vagy komolyabb fizikai munkát vállalsz, nem valószínű, hogy lesz elég energiád a sulira is....:)


összességében szerintem járj utána, találj valami könnyebb, részmunkaidős dolgot, többet nyerhetsz vele, mint veszíthetsz!:D

2009. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is valami bolti kisegítő munkára gondoltam, több kisboltban megkérdeztem a környékünkön, van-e felvétel, de nem volt. Nagyobb áruházakba keresnek árufeltöltőt, de ott meg úgy tudom úgy van, hogy minden délután be kell menni. És az már lehet, hogy túl sok lenne.
2009. dec. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!