Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek hegesztő?

Hogyan lehetek hegesztő?

Figyelt kérdés
Nemsoká érettségizem és ne szeretnék egyetemre menni, arra gondoltam, hogy hegesztőnek fogok állni. De nem tudom, hogy pontosan hogyan is lehet jelentkezni ilyen képzésre. Be kellene mennem ehhez a munkaügyre vagy mi??? Neten néztem képzéseket de csak régebbieket találtam és azok is nagyrészt Budapesten voltak. Nekem Békés megyében lenne ideális a képzés. Aki tud, kérem segítsen, előre is köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 12. 20:10
 1/4 anonim válasza:
Békéscsabán a Trefort Ágoston villamos és fémipari szakközépiskola Puskin tér 1. /volt 611. a Keri mellet/ érdeklődj tel szám:(66)444-511
2014. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. febr. 13. 19:25
 3/4 anonim válasza:
Szivesen,én is ott végeztem anno..
2014. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá semmi! Mindenki hegesztőnek születik csak vannak akik továbbtanulnak!
2014. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!