Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Figyeljetek! Feladvány. Élt...

Figyeljetek! Feladvány. Élt egy özvegy anya a lányával. Egyszer találkoztak egy testvérpárral, az idősebbik testvér elvette az anyát, a fiatalabbik pedig a lányt. Mindegyik kapcsolatból születtek gyermekek. Ki kinek a kije lett ezáltal?

Figyelt kérdés

(Anya: Mária, lány: Margit, idősebb testvér: András, fiatalabb testvér: Mihály, Mária gyermekei: Margit (előző házasságból), Róbert, Zoltán, Anita. Margit gyermekei: Zsolt, Norbert, Tünde, Annamária, Mihály).


Ügyesen! Izgalmas lesz a megfejtés. :D Ja és a család létező! :-)


2009. dec. 9. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a lánynak az anya új gyerekei a féltesói és egyben unokahúg/öccsei..de nem vérszerint. az anyának a lány gyerekei az unokái és unokahúg/öccsei lettek, de nem vérszerint. a 2 testvér egymás gyerekeinek a nagybátya.
2009. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt már olvastam máshol 1x. Tényleg izgalmas, mert vmi olyasmi jön ki, hogy valaki egyszerre após meg nagybácsi meg apja az unokaöccsének, meg húga az anyjának... most így ömlesztett butaságokat írtam, de ez lesz a lényeg. Ha valakinek van kedve, vezetgesse végig , sok sikert!:)
2009. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látszik eléggé kipihented éjjel magad.Én nem, de majd később benézek,hátha valaki kibogozta.
2009. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
bocs *nagybátyja
2009. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Szép nagy család! előbb ide egy kávét, aztán jöhet az i

szóval a teszt. (nem találom a kú betűt sem!) :))))

2009. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Az anya szült még 3 gyereket miután volt már egy Margit nevű nagykorú lánya akit elvett a fiatalabbik tesó???? Na ne fárassz minket!!!
2009. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem az amikor kiderül, hogy én vagyon saját nagyapám? :)))
2009. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
de vmi olyasmi lesz:)
2009. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de hamar találkozunk velük a Mónika sóban vagy a másik IQ bajnok műsorban.
2009. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
És szájba is csapkodozzák majd egymást ennyien abba a músorba?
2009. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!