Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Figyeljetek! Feladvány. Élt...

Figyeljetek! Feladvány. Élt egy özvegy anya a lányával. Egyszer találkoztak egy testvérpárral, az idősebbik testvér elvette az anyát, a fiatalabbik pedig a lányt. Mindegyik kapcsolatból születtek gyermekek. Ki kinek a kije lett ezáltal?

Figyelt kérdés

(Anya: Mária, lány: Margit, idősebb testvér: András, fiatalabb testvér: Mihály, Mária gyermekei: Margit (előző házasságból), Róbert, Zoltán, Anita. Margit gyermekei: Zsolt, Norbert, Tünde, Annamária, Mihály).


Ügyesen! Izgalmas lesz a megfejtés. :D Ja és a család létező! :-)


2009. dec. 9. 10:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Margit András mostohalánya és sógornője, Mária Mihály anyósa és sógornője, Róbert, Zoltán, Anita Mihály unokaöccsei/húgai és Margit féltestvérei. Zsolt, Norbert, Tünde és Annamária Mária unokaöccsei/húgai és unokái.
2009. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11:11-es: Az anya fiatalon szült és elég fiatalon özvegyen maradt. Miért ne lehetne ez lehetséges? Ismerem őket. Nem Mónika show-s, igazi rendes família. Csoda? Nem. Inkább az a csoda, hogy egyesek ezt csodának tartják, mármint hogy jóban vannak...
2009. dec. 9. 15:48
 13/18 A kérdező kommentje:
Ja és a 12:37-es nyert! :)
2009. dec. 9. 15:49
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
és ez ki a nyavaját érdekel?
2009. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Olyan okos vagyok!:D Bár azt hittem, kihagytam valamit.
2009. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
20:38-as! Ha nem érdekel, akkor miért írsz ide választ? :D
2009. dec. 12. 09:39
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Hól látsz te itt választ tőlem?? Én csak hozzászóltam,e kettő nem ugyanaz!
2009. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ok, akkor hozzászólás, ezen nem fogunk összeveszni. Én csak gondoltam, hogy egy érdekes kérdést felteszek, de erre nem volt kötelező sem válaszolni, sem hozzászólni. Nem tudom, miért kötekedsz velem, én sem szólok bele a helyesírási tudományodba...
2009. dec. 12. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!